Disponibilitate:
1 în stoc
5,505.99 lei
1 în stoc
| General | |
| Tip Serie |
Consumer
|
| Recomandat pentru Gaming |
Da
|
| Seria |
870 EVO
|
| Tip SSD |
Intern
|
| Form factor |
2.5 inch
|
| Triple-level Cell |
Da
|
| Interfata |
SATA-III
|
| Suport NVMe |
Nu
|
| Capacitate |
2 TB
|
| DRAM Cache |
2 GB
|
| Controller |
Samsung MKX
|
| Viteze De Lucru | |
| Citire max. |
560 MB/s
|
| Scriere max. |
530 MB/s
|
| Caracteristici | |
| Inaltime |
6.8 mm
|
| Rezistenta la soc |
1500G
|
| MTBF |
1.500.000 ore
|
| Temperatura operare |
0 – 70 grade C
|
| Dimensiuni |
100 x 69.85 x 6.8 mm
|
| Capacitate maxima de scriere / rescriere (TBW) |
1200 TB
|
| Tehnologii | |
| Suport TRIM |
Da
|
| Suport S.M.A.R.T |
Da
|
| Bracket-3.5in | No |
|---|---|
| Format SSD | 2.5" |
| _Recomandat Gaming | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Citire max. | intre 400 – 550 MB/s |
| Interface | Serial ATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Interfata | SATA |
| Scriere max. | 400 – 550 MB/s |
| Suport NVMe | Nu |
| Read speed | 560 MB/s |
| Format | 2.5 inch |
| Capacitate | 2 TB |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Write speed | 530 MB/s |
| TRIM support | Yes |
| Memory type | V-NAND MLC |
| Interfață SSD | SATA |
| SSD capacity | ≥513GB |
| Width | 100 mm |
| Weight | 86 g |
| Height | 7 mm |
| Depth | 70 mm |
| Country of origin | South Korea |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 60 |
CUTIT UNIVERSAL PROFESIONAL 10 CM, CHEF LINE, COOKING BY HEINNER
SSD Adata XPG GAMMIX S70, 2TB, NVMe, M.2
Desktop Gaming Dell Alienware Aurora ACT1250 cu procesor Intel Core 

Nu există recenzii încă.