Disponibilitate:
30 în stoc
492.99 lei
30 în stoc
Placile video din seria GeForce GTX 1000 bazate pe arhitectura Pascal, ofera performante de pana la trei ori mai bune fata de generatia anterioara. Astfel, va puteti bucura de tehnologii inovatoare pentru jocuri.
| LP-Bracket | No |
|---|---|
| VGA-Interface | PCI-E-3.0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Discrete graphics card memory | 2 GB |
| CUDA | Yes |
| Cooling type | Passive |
| HDCP | Yes |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 0 |
| Tip memorie video | GDDR5 |
| HDMI | 1 |
| MiniDP | N/A |
| Segment | Consumer |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| DVI-I ports quantity | 0 |
| DirectX version | 12.0 |
| FireStream | No |
| Numar Sloturi | Single Slot |
| Slot | PCI Express 3.0 |
| Seria | GeForce GT 1000 |
| Model | GeForce GT 1030 |
| BUS memorie | 64bit |
| Capacitate | 2GB |
| Recomandat pentru Gaming | Nu |
| Alimentare separata | Nu necesita alimentare separata |
| Graphics processor | GeForce GT 1030 |
| OpenGL version | 4.5 |
| PhysX | Yes |
| Number of slots | 1 |
| Sistem racire | Pasiv |
| Interface type | PCI Express 3.0 |
| Tip Memorie | GDDR5 |
| Graphics card memory type | GDDR5 |
| Memory clock speed | 6008 MHz |
| Maximum resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Processor frequency | 1266 MHz |
| Processor boost clock speed | 1506 MHz |
| Length | 173 mm |
| VGA-Format | Full-profile |
| VGA-Segment | Consumer |
| Cooling | Passive |
| Memory BUS | 64bit |
| Memory-Capacity | 2048MB |
| Chipset | nVidia |
| Height | 69 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Depth | 40 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
SOSETE STANCE RESERVE HIRO
Wireless Range Extender TP-link TL-WA854RE, N300, 300Mbps 
Nu există recenzii încă.