- Nu poți să adaugi „Placa video Sapphire Pulse AMD Radeon RX 7600 OC 8GB” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Stoc epuizat
1,421.99 lei
Stoc epuizat
MSI GEFORCE RTX 3050 LP E 6G OC. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 3050. Discrete graphics card memory: 6 GB, Graphics card memory type: GDDR6, Memory bus: 96 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12 Ultimate, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express x8 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
| Cooling type | Active |
|---|---|
| HDMI version | 2.1 |
| Discrete graphics card memory | 6 GB |
| CUDA | Yes |
| DisplayPort version | 1.4a |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| HDCP | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Mini HDMI ports quantity | 0 |
| Numar Sloturi | Dual Slot |
| Slot | PCI Express 4.0 |
| Seria | GeForce RTX 3000 |
| Model | GeForce RTX 3050 |
| Tip Memorie | GDDR6 |
| Sistem racire | Activ |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| MiniDP | N/A |
| Segment | Consumer |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Graphics processor | GeForce RTX 3050 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Maximum displays per videocard | 3 |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Data transfer rate | 14 Gbit/s |
| Interface type | PCI Express x8 4.0 |
| DVI-D ports quantity | 0 |
| DVI-I ports quantity | 0 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| OpenGL version | 4.6 |
| Dual Link DVI | No |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Form factor | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Low profile | N/A |
| HDMI | 2 |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| Alimentare separata | Nu necesita alimentare separata |
| Minimum system power supply | 300 W |
| BUS memorie | 96bit |
| Capacitate | 6GB |
| CUDA cores | 2304 |
| Memory BUS | 96 bit |
| Processor boost clock speed | 1492 MHz |
| Length | 174 mm |
| Product colour | Black |
| Height | 69 mm |
| Depth | 42 mm |
| Package type | Box |
| Power consumption (typical) | 70 W |
| Weight | 352 g |
| Package weight | 566 g |
| Producator | MSI |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.