Disponibilitate:
1 în stoc
986.99 lei
1 în stoc
Memorie RAM Goodram, DIMM, DDR4, 16GB, 3200MHz, CL22, 1.2V
| ECC | No |
|---|---|
| Kit | Nu |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Component for | PC/Server |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Tip | DDR4 |
| Frecvență | 3200 Mhz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Radiator | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Memory channels | Single-channel |
| Latenta | 21 – 24 CL |
| CAS latency | 22 |
| Module configuration | 1024M x 8 |
| DRAM-Type | DDR4 |
| DRAM-Capacity | 16GB |
| DRAM-Frequency | 3200MHz |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Package type | Blister |
| Width | 133.3 mm |
| Producator | GOODRAM |
| Garantie | 999 |
Toner Canon CRG054H cyan, High yeld, capacitate 2.3k pagini, pentru
APC Easy UPS BVX 1600VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
Memorie RAM Adata DDR4 16GB 3200MHz CL22 1.2V 

Nu există recenzii încă.