Disponibilitate:
11 în stoc
2,374.99 lei
11 în stoc
CR VENGEANCE DDR5 32GB (2x16GB) 6400 MHZ
| ECC | No |
|---|---|
| Cooling type | Heatsink |
| Component for | PC |
| Internal memory | 32 GB |
| Kit | Da |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Internal memory type | DDR5 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare LED | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Frecvență | 6400 MHz |
| Backlight | No |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Latenta | 33 – 36 CL |
| CAS latency | 36 |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Memory clock speed | 6400 MHz |
| DRAM-Capacity | 32GB |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Frequency | 6400MHZ |
| Product colour | Black |
| Weight | 100 g |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
SOSETE STANCE ANTHEM BARRIO TIE DYE
Switch D-Link GO-SW-16G, 16 port, 10/100/1000 Mbps
Vas multicooker Heinner HR-POT6IX, compatibil cu modelul HPCK-6IX 
Nu există recenzii încă.