Disponibilitate:
14 în stoc
294.99 lei
14 în stoc
Corsair NAUTILUS RS LCD Screen Module
| Cooler type | CPU-cooler |
|---|---|
| Tip | N/A |
| Diametru: | N/A |
| Iluminare | Nu |
| Numar coolere: | N/A |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty-Period | 5 year(s) |
| Width | 78 mm |
| Weight | 850 g |
| Depth | 7.8 mm |
| Height | 22.3 mm |
| Suitable for | Liquid cooling system |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 60 |
Carcasa ASUS GT 502 TUF GAMING Mid Tower ARGB ALB
Cooler Procesor CORSAIR iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO 

Nu există recenzii încă.