Coolere Procesor
Cooler Procesor 1stPlayer Thunderstorm TS2 240 black, aRGB, compatibil AMD/Intel,
Producator:
1st player
Disponibilitate:
4 în stoc
177.99 lei
4 în stoc
Cooler Procesor 1stPlayer Thunderstorm TS2 240 black, aRGB, compatibil AMD/Intel, negru
| Cooler type | CPU-cooler |
|---|---|
| Fan diameter | 12 cm |
| Bearing type | Hydraulic |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| LED voltage | 5 V |
| Fan voltage | 12 V |
| Tip | Lichid |
| Diametru: | 12 cm |
| Iluminare | Da |
| Numar coolere: | 2 |
| Suitable location | Processor |
| Maximum airflow | 75.61 cfm |
| Maximum air pressure | 2.2 mmH2O |
| Fan noise level (max) | 36.5 dB |
| Pump noise level | 30 dB |
| Pump connector | 3-pin |
| Pump motor speed (max) | 2500 RPM |
| Fan power consumption | 6.72 W |
| Pump power consumption | 3.6 W |
| Pump voltage | 12 V |
| Pump current | 0.3 mA |
| Fan current | 0.56 A |
| Radiator width | 27.7 cm |
| Radiator depth | 11.9 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Tube length | 35 cm |
| Pump width | 7.4 cm |
| Pump depth | 8.92 cm |
| Pump height | 5.18 cm |
| Product colour | Black |
| Rotational speed (min) | 600 RPM |
| Rotational speed (max) | 1800 RPM |
| Producator | 1st PLAYER |
| Garantie | 24 |
Switch TP-LINK LS1008, 8 port,10/100 Mbps
Masina de spalat rufe cu uscator HEINNER HWDM-H9614A, 9/6 Kg,
CUTIT SHAORMA PROFESIONAL 38 CM, CHEF LINE, COOKING BY HEINNER
Carcasa ASUS GT302 TUF GAMING Mid Tower ARGB ALB
Cooler Procesor ASUS PRIME LC 240 ARGB NEGRU 

Nu există recenzii încă.