Disponibilitate:
8 în stoc
223.99 lei
8 în stoc
Cooler 1STPLAYER THUNDERSTORM TS2 360 BLACK
| Cooler type | CPU-cooler |
|---|---|
| Fan diameter | 12 cm |
| Bearing type | Hydraulic |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| LED voltage | 5 V |
| Fan voltage | 12 V |
| Tip | Lichid |
| Diametru: | 12 cm |
| Iluminare | Nu |
| Numar coolere: | 3 |
| Suitable location | Processor |
| Maximum airflow | 75.61 cfm |
| Maximum air pressure | 2.2 mmH2O |
| Fan noise level (max) | 36.5 dB |
| Pump noise level | 30 dB |
| Pump connector | 3-pin |
| Pump motor speed (max) | 2500 RPM |
| Pump power consumption | 3.6 W |
| Pump voltage | 12 V |
| Pump current | 0.3 mA |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Pump width | 7.4 cm |
| Pump depth | 8.92 cm |
| Pump height | 5.18 cm |
| Radiator depth | 12 cm |
| Radiator width | 39.7 cm |
| Tube length | 38 cm |
| Fan power consumption | 10 W |
| Fan current | 0.84 A |
| Product colour | Black |
| Rotational speed (min) | 600 RPM |
| Rotational speed (max) | 1800 RPM |
| Producator | 1st PLAYER |
| Garantie | 24 |
Cooler Procesor CORSAIR iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO
Nu există recenzii încă.