Disponibilitate:
17 în stoc
285.99 lei
17 în stoc
Carcasa Deepcool CG540 BLACK
| Front-USB_Audio | Yes |
|---|---|
| Recomandat Gaming | Da |
| Ventilator Inclus | Nu |
| Iluminare RGB | Nu |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Case-Fan | Yes |
| Case format | ATX |
| Included-PSU | No |
| Placi baza compatibile | ATX, E-ATX, mATX, mITX |
| USB 3.0 | 2 |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| Tip carcasă | Middle Tower |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Geam lateral | Da, tempered glass |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Ventilatoare incluse | 4 |
| Bays Intern 3.5 inch | 2 |
| E-ATX | Da |
| Ventilatoare maxim compatibile | 7 |
| Iluminare LED | ARGB |
| Sursa alimentare | Nu |
| Inaltime cooler CPU | 175 mm |
| Antifonare | Da |
| Lungime video GPU | 380 mm |
| Suport radiator | Fata 3x 120mmSpate 1x 140mmTavan 3x 120mm |
| Bays Intern 2.5 inch | 2+1 |
| Fata | Fata 2x 140mm |
| Spate | Spate 1x 120mm |
| Tavan | Tavan 2x 120mmTavan 2x 140mm |
| Producator | DEEPCOOL |
| Garantie | 24 |
Rack de perete Triton sectiune simpla 6U 600mm adancime usa
Monitor Dell Gaming Alienware 32" AW3225QF 80.32 cm QD OLED
Carcasa ASUS GT302 TUF GAMING Mid Tower ARGB ALB
Nu există recenzii încă.