- Nu poți să adaugi „Extensie USB QNAP TR-004 4-Bay, 2.5/3.5 SATA 3Gbps HDD (compatibile” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Stoc epuizat
518.99 lei
Stoc epuizat
Carcasa DEEPCOOL CC560 V2 Mid Tower ARGB NEGRU, Tempered Glass, Sloturi Expansiune 7, Drive Bays: 2×3.5″ 2+1×2.5″, Ventilatoare Suportate: 8 (spate: 1x120mm, fata: 3x120mm sau 3x140mm, sus: 2x120mm sau 2x140mm, invaluit in sursa: 2x120mm), Ventilatoare Incluse: 4 (spate: 1x120mm, fata: 3x120mm), Format Placa De Baza Suportat: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, Lungime Maxima Placa Video: 370mm, Inaltime Maxima Cooler Procesor: 165mm
| Front-USB_Audio | Yes |
|---|---|
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| On/off button | Yes |
| Number of 3.5 bays | 2 |
| Cable management | Yes |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Tip carcasă | Mid Tower |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Form factor | Midi Tower |
| Number of 5.25 bays | 0 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Illumination location | Case fans |
| Anti-dust filter | Yes |
| Power supply included | No |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 |
| Number of internal 3.5 bays | 2 |
| Side window | Yes |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Power supply location | Bottom |
| Front fans diameters supported | 120,140 mm |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Suitable for | Gaming |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Supported motherboard form factors | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| RGB control button | Yes |
| Number of bottom fans supported (max) | 2 |
| Bottom fans diameters supported | 120 mm |
| Maximum CPU cooler height | 16.5 cm |
| Front fans installed | 3x 120 mm |
| Number of 2.5 bays | 3 |
| Material | ABS, SPCC, Tempered glass |
| Maximum PSU length | 17 cm |
| Maximum graphics card length | 37 cm |
| Front radiator sizes supported | 140,240,360,120,280 mm |
| Top radiator sizes supported | 120,240,140 mm |
| Top fans diameters supported | 140,120 mm |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Width | 215 mm |
| Weight | 7.2 kg |
| Height | 483 mm |
| Depth | 43.2 mm |
| Placi baza compatibile | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Producator | DEEPCOOL |
| Garantie | 24 |
Carcasa ASUS GT302 TUF GAMING Mid Tower ARGB ALB 
Nu există recenzii încă.