
Disponibilitate:
6 în stoc
458.00 lei
6 în stoc
Carcasa Asus PROART PF120 FAN PWM WH
| Number of fans | 3 fan(s) |
|---|---|
| Fan diameter | 12 cm |
| Suitable location | Computer case |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 28 mm |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Tip carcasă | Mid Tower |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Nu |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Nu |
| Fan speed (max) | 3000 RPM |
| Placi baza compatibile | N/A |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Weight | 657 g |
| Noise level (high speed) | 39 dB |
| Minimum airflow (imperial) | 47.4 cfm |
| Maximum airflow | 104.8 cfm |
| Minimum air pressure | 1.5 mmH2O |
| Maximum air pressure | 7.3 mmH2O |
| Fan speed (min) | 1400 RPM |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 0 |
iPhone 16e Silicone Case - Lake Green 
Nu există recenzii încă.