Disponibilitate:
4 în stoc
443.99 lei
4 în stoc
Carcasa ASUS AP201 Small Tower NEGRU, Tempered Glass Sloturi Expansiune 4, Drive Bays: 3×3.5″/2.5″ 1×2.5″, Ventilatoare Suportate: 4 (spate: 1x120mm, sus: 3x120mm sau 2x140mm), Ventilatoare Incluse: 1 (spate: 1x120mm), Format Placa De Baza Suportat: Mini-ITX, Micro-ATX, Lungime Maxima Placa Video: 338mm, Inaltime Maxima Cooler Procesor: 170mm
| Front-USB_Audio | Yes |
|---|---|
| Number of expansion slots | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| Audio output | Yes |
| Number of 2.5 bays | 1 |
| Cable management | Yes |
| Audio input | Yes |
| Form factor | Mini Tower |
| Tip carcasă | Mini Tower |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Nu |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Number of 5.25 bays | 0 |
| Anti-dust filter | Yes |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 |
| Side window | Yes |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Maximum CPU cooler height | 17 cm |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Number of 3.5 bays | 3 |
| Maximum PSU length | 18 cm |
| Supported motherboard form factors | micro ATX, Mini-ITX |
| Top radiator sizes supported | 120,140,240,280,360 mm |
| Maximum graphics card length | 33.8 cm |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX |
| Width | 205 mm |
| Weight | 5.8 kg |
| Depth | 350 mm |
| Top fans diameters supported | 120, 140 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
HPE ProLiant DL3X0 Gen11 1U High Performance Fan Kit
Scaun Razer Enki, manevrare automata, material piele ecologica, greutate maxima
Covor printat, MIST 200x300 cm, lavabil cu spate antialunecare, inaltime 

Nu există recenzii încă.