Carcase
Carcasa 1stPLAYER® Gaming BV5-bk, 5 ventilatoare aRGB plus PWM, Micro-ATX,
Producator:
1st player
Disponibilitate:
9 în stoc
225.99 lei
9 în stoc
Carcasa 1stPLAYER® Gaming BV5-bk, 5 ventilatoare aRGB plus PWM, Micro-ATX, telecomanda, negru
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Front-USB_Audio | Yes |
| Greutate | 3.4 kg |
| Recomandat Gaming | Da |
| Case-Fan | Yes |
| Included-PSU | No |
| Iluminare RGB | Nu |
| Case format | micro-ATX |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Ventilator Inclus | Nu |
| Port Audio | Da |
| Placi baza compatibile | N/A |
| USB 3.0 | 1 |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Tip carcasă | Middle Tower |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Geam lateral | Da, tempered glass |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Inaltime cooler CPU | 155 mm |
| Sloturi Expansiune | 4 |
| Ventilatoare incluse | 0 |
| Bays Intern 2.5 inch | 2 |
| Tavan | 2 x 120 mm |
| Bays Intern 3.5 inch | 1 |
| Ventilatoare maxim compatibile | 7 |
| Podea | 2 x 120 mm |
| Spate | 1 x 120 mm |
| Lateral | 2 x 120 mm |
| Lungime video GPU | 320 mm |
| Suport radiator | Top: 240 mmSide: 240 mm |
| Dimensiuni | 340 × 270 × 375 mm |
| Alte Caracteristici | Materiale: 0.5 mmSPCC, tempered glass, plastic |
| Producator | 1st PLAYER |
| Garantie | 24 |
Scaun gaming Trust GXT 721BM Ruya Pro Premium, 5 roti, 
Nu există recenzii încă.