Disponibilitate:
Stoc epuizat
471.99 lei
Stoc epuizat
Kit sine pentru cablu USB Qnap RAIL-S01
| TIp produs | Altele |
|---|---|
| Depth | 126 mm |
| Product colour | Chrome |
| Rack capacity | 1U/2U/3U |
| Size (imperial) | 12.6 cm (4.96) |
| Depth (max) | 41.5 cm |
| Producator | QNAP |
| Garantie | 12 |
Covor printat, DEVON 70x140 cm, lavabil cu spate antialunecare, inaltime 

Nu există recenzii încă.