Disponibilitate:
Stoc epuizat
1,235.99 lei
Stoc epuizat
Apple Watch 49mm Natural Titanium Milanese Loop – Large
| Band size | L |
|---|---|
| Dimensiune | L |
| Culoare | Alte culori |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Material | Titanium |
| Wrist size range | 180 – 210 mm |
| Compatibility | Apple Watch 44/45/46/49mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 115 mm |
| Width | 49 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Package depth | 211 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package weight | 105 g |
| Product type | Band |
| Product colour | Natural |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
AER CONDITIONAT HEINNER HAC-HS18KIT++ 
Nu există recenzii încă.