Disponibilitate:
Stoc epuizat
555.99 lei
Stoc epuizat
Apple Watch 46mm Slate Milanese Loop – S/M
| Buckle colour | Black |
|---|---|
| Band size | S/M |
| Material | Stainless steel |
| Dimensiune | S/M |
| Culoare | Alte culori |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Wrist size range | 130 – 180 mm |
| Clasp type | Magnetic clasp |
| Compatibility | Apple Watch 44/45/46/49mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 46 mm |
| Package weight | 86 g |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 76 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Product type | Band |
| Product colour | Slate colour |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P100 (4-PACK), Protocol: IEEE 
Nu există recenzii încă.