Disponibilitate:
3 în stoc
555.99 lei
3 în stoc
Apple Watch 46mm Natural Milanese Loop – M/L
| Band size | M/L |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Dimensiune | M/L |
| Culoare | Alte culori |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Wrist size range | 150 – 200 mm |
| Clasp type | Magnetic clasp |
| Compatibility | Apple Watch 44/45/46/49mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 46 mm |
| Package weight | 86 g |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 76 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Product type | Band |
| Product colour | Natural |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
TP-Link Tapo L530E Smart bulb Multicolor Wi-Fi, E27, Wi-Fi Protocol 
Nu există recenzii încă.