Disponibilitate:
4 în stoc
555.99 lei
4 în stoc
Apple Watch 42mm Sage Gray Magnetic Link – M/L
| Band size | M/L |
|---|---|
| Material | Polyester |
| Dimensiune | M/L |
| Culoare | Gri |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Clasp type | Magnetic clasp |
| Wrist size range | 140 – 180 mm |
| Compatibility | Watch 38 mm 40 mm 41 mm 42 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Grey |
| Width | 42 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 76 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Package weight | 103 g |
| Product type | Band |
| Colour name | Sage Grey |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Microfon cu fir Trust GXT 238 Auron, conectivitate USB-C, lungime
Nu există recenzii încă.