Disponibilitate:
4 în stoc
278.00 lei
4 în stoc
Apple Watch 40mm Veiled Grey Nike Sport Loop
| Band size | One Size |
|---|---|
| Material | Nylon |
| Dimensiune | One Size |
| Culoare | Gri |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Grey |
| Width | 40 mm |
| Package weight | 49 g |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 76 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Product type | Band |
| Colour name | Veiled Grey |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Memorie RAM Kingston FURY Beast, 32GB DDR5, 5600MHz, CL40
Ceas Garmin Lily 2 Active, display AMOLED, dimensiune afisaj 25,4 
Nu există recenzii încă.