
Incarcatoare telefoane
Incarcator Trust Maxo USB-C, putere maxima 65W, lungime cablu 67
Producator:
Trust
Disponibilitate:
10 în stoc
155.99 lei
10 în stoc
Incarcator Trust Maxo USB-C, putere maxima 65W, lungime cablu 67 cm, negru
| Fast charging | Yes |
|---|---|
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Tip | Retea |
| Numar porturi | 1 |
| Incarcare rapida | Da |
| Lungime cablu | pana in 1m |
| Maximum output voltage | 20 V |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Power protection features | Overheating, Overload, Short circuit |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power source type | AC |
| Cables included | USB Type-C |
| Manual | Yes |
| Depth | 48 mm |
| Maximum power | 65 W |
| Power plug type | Type C |
| Width | 48 mm |
| Weight | 145 g |
| Height | 915 mm |
| Cable length | 0.67 m |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.