Disponibilitate:
20 în stoc
388.99 lei
20 în stoc
Beats iPhone 17 Kickstand Case with MagSafe and Camera Control – Lime Stone
| Fingerprint resistant | Yes |
|---|---|
| Desktop stand | Yes |
| Wireless charging | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Built-in battery | No |
| MagSafe compatible | Yes |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16 cm (6.3) |
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Alte culori |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant |
| Material | Microfibre, Polycarbonate (PC) |
| Compatibility | iPhone 17 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package height | 200 mm |
| Package depth | 94 mm |
| Package weight | 98 g |
| Brand compatibility | Apple |
| Height | 153 mm |
| Width | 75.3 mm |
| Depth | 132 mm |
| Product colour | Lime, Stone colour |
| Colour name | Lime Stone |
| Weight | 40.48 g |
| Package width | 21 mm |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Panou frontal pentru un modul videointerfon modular Hikvision DS-KD- ACW1/S;
Memorie RAM Kingston ValueRAM, 8GB DDR4, 3200MHz, CL22
Toner Canon CRG055Y Yellow capacitate 2.1k pagini, pentru LBP66x, MF74x.
Switch TP-Link TL-SG2428P, 28 port, 10/100/1000 Mbps 

Nu există recenzii încă.