Disponibilitate:
8 în stoc
387.99 lei
8 în stoc
Apple Crossbody Strap – Green
| Compatibilitate Brand: | Apple |
|---|---|
| Lungime cablu | intre 1.51 – 3 metri |
| Culoare | Verde |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Green |
| Brand compatibility | Apple |
| Package weight | 124 g |
| Package width | 25 mm |
| Product type | Strap |
| Package depth | 92.2 mm |
| Package height | 190.3 mm |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Mouse Genius DX110, USB, negru 
Nu există recenzii încă.