Disponibilitate:
14 în stoc
256.99 lei
14 în stoc
AirTag FineWoven Key Ring – Black
| Key ring | Yes |
|---|---|
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Compatibility | AirTag |
| Material | Microtwill, Stainless steel |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 83 mm |
| Package height | 153 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Package width | 12 mm |
| Package weight | 34 g |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |




Nu există recenzii încă.