Disponibilitate:
Stoc epuizat
132.99 lei
Stoc epuizat
Stilou Trust Kyna Active pentru tableta, alb
| Compatibilitate Brand: | Apple |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Device compatibility | Tablet |
| Refill tip | Yes |
| Compatibility | iPad 2018+, iPad Pro |
| Tip colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Weight | 13 g |
| Brand compatibility | Apple |
| Package depth | 97 mm |
| Package height | 166 mm |
| Package width | 97 mm |
| Package weight | 16 g |
| Packaging content | Stylus pen Charge cable 2 extra tips User guide |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.