Disponibilitate:
100 în stoc
667.99 lei
100 în stoc
Apple Pencil (1st Generation)
| Compatibilitate Brand: | Apple |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Device compatibility | Tablet |
| BLUETOOTH | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Depth | 89 mm |
| Weight | 20.7 g |
| Height | 175.7 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
ZYXEL GS190048HPV2 48-PORT GBE SWITCH
Nu există recenzii încă.