Disponibilitate:
100 în stoc
496.99 lei
100 în stoc
Apple Pencil (USB-C) for Ipad Pro 11″ (4&3&2&1) / Pro 12.9″(6&5&4&3)/ Air(4&5)/ )/ Air 13″(M2/2024)/ Air 11″(M2/2024)/ iPad 10/ Mini 6
| Compatibilitate Brand: | Apple |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Device compatibility | Tablet |
| BLUETOOTH | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Depth | 89 mm |
| Width | 89 mm |
| Weight | 205 g |
| Height | 155 mm |
| Brand compatibility | Apple |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.