- Nu poți să adaugi „Laptop Consumer ASUS Vivobook 14 Flip TP3407SA, cu procesor Intel” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
26 în stoc
6,307.99 lei
26 în stoc
Laptop Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel); 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz; Intel® Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600; 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN, Camera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2×2; BT5.3, WWAN (3G/4G): Non-WWAN, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB- A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2×2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 65W USB-C® (3- pin);Battery Integrated 64Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black; Weight Starting at 1.63 kg; Dimensions 356 x 249 x 10.1/17.05 (front/rear), 21.15 (maximum) mm; 14.01 x 9.80 x 0.40/0.67 (front/rear), 0.83 (maximum) inches, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN), OS: Windows® 11 Pro, Romanian / English
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| NB-CPU | ULTRA 5 |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Thunderbolt | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 5 |
| USB Type-C | Da |
| Tip placă video | Integrata |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | Business |
| Diagonala display | 16 – 16.9 inch |
| Numar Nuclee | 12 |
| Model placa video | Intel UHD Integrated Graphics |
| Copilot+ PC | N/A |
| Capacitate stocare | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Model procesor | 225U |
| Frecvență | 5600 MHZ |
| Luminozitate | 300 niti |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Camera Web | FHD |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Tastatură numerică | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | WUXGA |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| USB 3.0 | 1 |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Tastatura: | 6-rowMultimedia FN keys |
| Numar Thread-uri | 14 |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Putere maxima disipata | 57 W |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Versiune OS | 64 bit – limba Romana/Engleza |
| Kensington lock | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Alte specificatii | 45% NTSC |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| USB 3.1 | 1 |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Retea | 1 Gbps |
| Functii camera Web | 1080p + IR Hybrid cu Privacy Shutter |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Tehnologii Audio | Dolby Atmosaudio by HARMAN |
| Alimentator | 65 W via USB Tip-C (3-pin) |
| Intrare audio | 1 x Combo |
| Cititor amprenta | Da, Touch Style, Match-on-Chip, integrat in butonul Power |
| USB-C | 1 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery 3.1 / DisplayPort 2.1)1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2x2) (Power Delivery 3.1 / DisplayPort 1.4) |
| Putere_ | 64 Wh |
| Greutate | 16.3 kg |
| Dimensiuni | 356 x 249 x 10.1/17.05 – 21.15 mm |
| Suport TPM | Da (Discrete TPM 2.0) |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Nucleu | Arrow lake |
| Layout tastatura | English (EU) |
| Putere | 64 Wh |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare IPS |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | N/A |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.