Genti laptop
Lenovo Rucsac notebook 15.6" Business B210 Casual Blue, material rezistent
Producator:
Lenovo
Disponibilitate:
100 în stoc
55.99 lei
100 în stoc
Lenovo Rucsac notebook 15.6″ Business B210 Casual Blue, material rezistent la apa, buzunare interioare si exterioare foarte spatioase, buzunar suplimentar pentru accesorii, Interiorul este captusit cu material care protejeaza computerul de posibile daune, Material: Polyester, Dimensiuni externe: 455 x 340 x 150 mm, Greutate: 453g
| Surface coloration | Monochromatic |
|---|---|
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Case type | Backpack |
| Product main colour | Blue |
| Dimensiune geantă | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | Albastru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Height | 40 mm |
| Quantity | 1 |
| Brand compatibility | Any brand |
| Width | 330 mm |
| Depth | 490 mm |
| Weight | 548 g |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.