Disponibilitate:
100 în stoc
50.99 lei
100 în stoc
Xiaomi Smart Plug 2 EU
| Placement supported | Indoor |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Tip | Priza |
| Culoare | Alb |
| Wi-Fi | Da |
| Wireless technology | Wi-Fi |
| Best uses | Home |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 35 °C |
| Product colour | White |
| Depth | 52 mm |
| Weight | 110 g |
| Width | 74 mm |
| Maximum input power | 3680 W |
| Protectii: | N/A |
| Height | 76.6 mm |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |
Toner Canon CRG046HC, Cyan, capacitate 5000 pagini, pentru seriile LBP65x
Switch TP-Link TL-SF1016DS, 16 port, 10/100Mbps 
Nu există recenzii încă.