Prelungitoare
Prelungitor Bachmann SMART 6xCEE7/3 PC, cu intrerupator, lungime cablu 1.5m,
Producator:
Bachmann
Disponibilitate:
32 în stoc
31.99 lei
32 în stoc
Prelungitor Bachmann SMART 6xCEE7/3 PC, cu intrerupator, lungime cablu 1.5m, H05VV-F 3G1.5, alb, demontabil
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Numar iesiri: | peste 5 |
| Protectie copii | Nu |
| Protectie supratensiune | Da |
| Lungime cablu | ≤ 1.5 m |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Intrerupator | 1 |
| Tensiune | 220V – 250 V |
| Tip | Prelungitor |
| Altele | Demontabil |
| Incarcare maxima | 3600 W |
| Nr prize Schucko | 6x |
| Protectie | Protectie copiiProtectie intrerupator |
| Producator | BACHMANN |
| Garantie | 24 |


Nu există recenzii încă.