Prelungitoare
Prelungitor Bachmann SELLY 5xCEE7/3 PC, cu intrerupator, lungime cablu 1.5m,
Producator:
Bachmann
Disponibilitate:
50 în stoc
22.99 lei
50 în stoc
Prelungitor Bachmann SELLY 5xCEE7/3 PC, cu intrerupator, lungime cablu 1.5m, H05VV-F 3G1, alb
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Protectie copii | Nu |
| Protectie supratensiune | Da |
| Numar iesiri: | 5 |
| Lungime cablu | ≤ 1.5 m |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Incarcare maxima | 2300 W |
| Intrerupator | 1 |
| Nr prize Schucko | 5x |
| Protectie | Protectie copii |
| Tensiune | 220V – 250 V |
| Tip | Prelungitor |
| Producator | BACHMANN |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.