Prelungitoare
Prelungitor Bachmann SELLY 3xCEE7/3 PC, cu intrerupator, lungime cablu 1.5m,
Producator:
Bachmann
Disponibilitate:
25 în stoc
20.99 lei
25 în stoc
Prelungitor Bachmann SELLY 3xCEE7/3 PC, cu intrerupator, lungime cablu 1.5m, H05VV-F 3G1, alb
| Outlets | ≤3 |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Protectie copii | Nu |
| Protectie supratensiune | Da |
| Numar iesiri: | 3 |
| Powerstrip-Cbl-Lgth | ≤2.0-m |
| Surge protect | Yes |
| Powercord Color | White |
| Lungime cablu | ≤ 1.5 m |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Incarcare maxima | 2300 W |
| Intrerupator | 1 |
| Tensiune | 220V – 250 V |
| Tip | Prelungitor |
| Nr prize Schucko | 3x |
| Protectie | Protectie supratensiune protectie copii |
| Producator | BACHMANN |
| Garantie | 24 |
RESTAURANTUL DURRR LEGO77076
TP-link AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Router, ARCHER C6U, IEEE 802.11ac/n/a
CANOEA DE AVENTURA A MOANEI, LEGO 43270
Nu există recenzii încă.