Disponibilitate:
3 în stoc
403.99 lei
3 în stoc
| Recipient suc | Da |
|---|---|
| Recipient pulpa | Da |
| Material carcasă | Inox |
| Putere storcător | 1000W |
| Tip storcător | Standard |
| Tub alimentare | 75mm |
| Material sita | Inox |
| Adancime | 22.75 cm |
| Greutate | 3.99 kg |
| Inaltime | 39.00 cm |
| Latime | 20.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Adaptor Wireless TP-LINK TL-WN822N, Wi-Fi, Single-Band
Terminal access control cu face recognition Hikvision DS-K1T331W, alerta de
Switch D-Link DGS-1100-08PV2, 8 port, 10/100/1000 Mbps
BLENDER DE MANA HEINNER HB-600UV 



Nu există recenzii încă.