Disponibilitate:
61 în stoc
92.99 lei
61 în stoc
| Material carcasă | Plastic |
|---|---|
| Putere fierbător | 2200W |
| Capacitate fierbător | 1.5-L |
| Functii fierbator | Protectie impotriva functionarii fara apa |
| Inaltime | 21.45 cm |
| Latime | 14.65 cm |
| Adancime | 19.75 cm |
| Greutate | 0.77 kg |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Detector de geam spart wireless Hikvision DS-PDBG8-EG2-WE, tip detectie: senzor
Switch TP-Link TL-SF1048, 48 port, 10/100Mbps
FIERBATOR ELECTRIC HEINNER HEK-17IX 

Nu există recenzii încă.