Disponibilitate:
8 în stoc
7,455.99 lei
8 în stoc
Roborock SAROS 20X, Bagless, Black, Round, Dust bag, 0.259 L, Charging, Purification
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
|---|---|
| Capacitate colectare | 2.5L |
| Tip aspirator | Robot |
| Tip aspirare | Uscata/umeda |
| Acumulator | Da |
| Material tub | N/A |
| Putere | N/A |
| Rechargeable | Yes |
| Accesorii aspirator | Laveta mop |
| Product colour | Black |
| Shape | Round |
| Package width | 472 mm |
| Package depth | 570 mm |
| Package height | 434 mm |
| Dust container type | Bagless |
| Wet mopping | Yes |
| Automatic base station return | Yes |
| Dust capacity (base) | 2.5 L |
| Obstacle detection | Yes |
| Width | 350 mm |
| Depth | 353 mm |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Battery capacity | 6400 mAh |
| Charging time | 2.5 h |
| Height | 79.8 mm |
| Base station dimensions (W x D x H) | 381 x 475 x 488 mm |
| Package weight | 22 kg |
| Clean water tank capacity (base) | 4 L |
| Runtime | 200 min |
| Dirty water tank capacity (base) | 3.5 L |
| Putere aspirare | N/A |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.259 L |
| Base station functions | Charging, Purification, Mop washing |
| Clean water tank capacity (vacuum cleaner) | 0.065 L |
| Obstacle crossing up to | 8.8 cm |
| Suction power | 36000 Pa |
| Producator | ROBOROCK |
| Garantie | 24 |
Memorie RAM ADATA Premier, 16GB DDR4, 2666MHz, CL19 


Nu există recenzii încă.