Disponibilitate:
5 în stoc
747.99 lei
5 în stoc
| Putere | 800W |
|---|---|
| Tip aspirator | Fara sac |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metalic, telescopic |
| Accesorii aspirator | Duza spatii inguste |
| Capacitate colectare | 2.5L |
| Acumulator | Nu |
| Putere aspirare | 160W |
| Greutate | 5.00 kg |
| Inaltime | 24.00 cm |
| Latime | 26.50 cm |
| Adancime | 41.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Scaun gaming Trust GXT 704 Roniq RGB, 5 roti, gas
Periuta de dinti electrica pentru copii PHILIPS Sonicare For Kids
ASPIRATOR FARA SAC HEINNER HVC-MC700WB 






Nu există recenzii încă.