Disponibilitate:
42 în stoc
568.99 lei
42 în stoc
| Tip multicooker | Cu presiune |
|---|---|
| Vas | Antiaderent, 3.8L |
| Capacitate | 3.8L |
| Temporizator | 24h |
| Tip control | Touch |
| Accesorii incluse | Lingura pentru orez Lingura pentru supa Pahar gradat |
| Functii | Afisaj LED 14 programe de preparare Program preparare manuala Sistem de siguranta Timer 24H |
| Greutate | 6.10 kg |
| Inaltime | 32.00 cm |
| Latime | 33.00 cm |
| Adancime | 31.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Toner Canon CRG054H cyan, High yeld, capacitate 2.3k pagini, pentru
Memorie USB Flash Drive Adata UV150, 64Gb, USB 3.2, negru
INSTANT POT PRO MAX 5.7L 








Nu există recenzii încă.