- Nu poți să adaugi „INSTANT POT VORTEX PLUS OVEN 13L” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
100 în stoc
1,337.99 lei
100 în stoc
| Tip multicooker | Cu presiune |
|---|---|
| Vas | Vas antiaderent cu invelis din teflon |
| Temporizator | 10H |
| Tip control | Mecanic |
| Capacitate | 3.7L |
| Accesorii incluse | Lingura pentru orez Lingura pentru supa Pahar gradat Suport scurgere Tava gatire la aburi Suport tava gatire la aburi |
| Functii | Gatire sub presiune |
| Greutate | 6.90 kg |
| Inaltime | 38.00 cm |
| Latime | 25.00 cm |
| Adancime | 33.00 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Apple 11-inch iPad (A16) Wi-Fi + Cellular 128GB - Silver
Adaptor wireless TP-LINK Archer T4U, AC1300, WiFI, Dual-Band
ASPIRATOR FARA SAC HEINNER HVC-V750RD
Switch TP-Link TL-SG2428P, 28 port, 10/100/1000 Mbps
TP-link AC1300 Mini Adaptor USB Wireless MU-MIMO, ARCHER T3U; USB
CANOEA DE AVENTURA A MOANEI, LEGO 43270
HDD Surveillance WD Purple Pro, 24 TB, 7200 RPM, 512 


Nu există recenzii încă.