Disponibilitate:
Stoc epuizat
306.98 lei
Stoc epuizat
| Tip utilizare | Gratar |
|---|---|
| Material panou frontal | Inox |
| Tip placi | Fixe |
| Putere | 2000W |
| Functii gratar | Maner rece |
| Accesorii | Tava colectare ulei |
| Greutate | 3.04 kg |
| Inaltime | 12.90 cm |
| Latime | 35.70 cm |
| Adancime | 34.40 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Toner Canon CRG054H magenta, High yeld, capacitate 2.3k pagini, pentru
Televizor TCL QD-MiniLED 85Q8C, 215 cm, Smart Google TV, 4K 
Nu există recenzii încă.