Masini de spalat rufe cu uscator
Masina de spalat rufe cu uscator HEINNER HWDM-H10614A, 10/6 Kg,
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
4,466.99 lei
100 în stoc
| Panou de control | Digital |
|---|---|
| Viteză centrifugare | 1400 rpm |
| Capacitate de spălare | 10 kg |
| Slim | Nu |
| Capacitate de uscare | 6 kg |
| Motor | Inverter |
| Numar de programe | 15 |
| Functii | Steam |
| Culoare | Alb |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |




Nu există recenzii încă.