Disponibilitate:
100 în stoc
850.99 lei
100 în stoc
| Diametru platou rotativ | 245 mm |
|---|---|
| Functii | Grill |
| Putere | 700 W |
| Tip încastrare | Standard |
| Culoare | Rosu |
| Numar de programe | 12 |
| Tip panou comanda | Digital |
| Greutate | 10.10 kg |
| Inaltime | 25.80 cm |
| Latime | 45.10 cm |
| Adancime | 34.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
SSD Kingston SKC3000D/4096G, 4TB, M2 , PCIe 4.0 , NVMe
Cooler Procesor CORSAIR iCUE LINK TITAN 280 RX RGB AIO 




Nu există recenzii încă.