- Nu poți să adaugi „CUPTOR CU MICROUNDE HEINNER HMW-MD25MBK” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
100 în stoc
913.99 lei
100 în stoc
| Diametru platou rotativ | 245 mm |
|---|---|
| Functii | Grill |
| Putere | 700 W |
| Tip încastrare | Standard |
| Tip panou comanda | Digital |
| Numar de programe | 8 |
| Culoare | Bleu |
| Greutate | 10.20 kg |
| Inaltime | 25.80 cm |
| Latime | 45.10 cm |
| Adancime | 35.00 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
ARAGAZ MIXT HEINNER HFSC-S56E1HSWH 

Nu există recenzii încă.