Disponibilitate:
100 în stoc
459.99 lei
100 în stoc
| Tip utilizare | Interior |
|---|---|
| Tip ventilator | Cu picior |
| Functii ventilator | Oscilare |
| Temporizator | 8h |
| Trepte viteza | 8 |
| Putere ventilator | 48W |
| Greutate | 6.10 kg |
| Inaltime | 130.00 cm |
| Latime | 41.00 cm |
| Adancime | 41.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Mouse Trust Carve, USB Mouse, negru 
Nu există recenzii încă.