- Nu poți să adaugi „GRILL ELECTRIC HEINNER HEPG-F2000BKSS” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
- Nu poți să adaugi „GRILL ELECTRIC HEINNER HEPG-F2000BKSS” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
Stoc epuizat
177.99 lei
Stoc epuizat
| Material lame | Inox |
|---|---|
| Tip bol | Inox |
| Capacitate | 2L |
| Numar lame | 4 |
| Putere | 300W |
| Functii | Baza anti-alunecare |
| Greutate | 1.07 kg |
| Inaltime | 24.20 cm |
| Latime | 22.00 cm |
| Adancime | 17.80 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
"2.4 GHz 300 Mbps 9 dBi Outdoor CPE PORT: 1×
Controller cu fir HyperX Clutch Gladiate, iluminare RGB, dimensiuni 6.1 



Nu există recenzii încă.