- Nu poți să adaugi „MIXER DE MANA HEINNER HM-350BGL” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
- Nu poți să adaugi „MIXER DE MANA HEINNER HM-350BGL” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
Stoc epuizat
247.98 lei
Stoc epuizat
| Tip storcător | Centrifugal |
|---|---|
| Material carcasă | Inox |
| Capacitate | <1L |
| Putere storcător | 100W |
| Greutate | 1.70 kg |
| Inaltime | 25.50 cm |
| Latime | 16.50 cm |
| Adancime | 16.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |




Nu există recenzii încă.