Disponibilitate:
100 în stoc
840.98 lei
100 în stoc
| Putere statie de calcat | 3000W |
|---|---|
| Spatiu depozitare cablu | Da |
| Talpă fier | Ceramic |
| Anti-calcar | Nu |
| Tip boiler | Aluminiu |
| Presiune | 5.5 bar |
| Functii statie de calcat | Indicator decalcifiere |
| Greutate | 3.61 kg |
| Capacitate rezervor | 1.7L |
| Inaltime | 26.80 cm |
| Latime | 22.60 cm |
| Adancime | 39.60 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Apple 11-inch iPad Air (M3) Cellular 1TB - Starlight
Carcasa Asus GX601 ROG STRIX HELIOS, fara sursa, Middle Tower,
Cooler CPU ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB LCD
HPE 25GB SFP28 TO SFP28 3M DAC
MIXER CU BOL HEINNER HMB-350UV 




Nu există recenzii încă.