Disponibilitate:
100 în stoc
104.99 lei
100 în stoc
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip rasnire | Uscata |
| Putere | 150W |
| Capacitate | 50g |
| Material carcasă | Plastic |
| Material lame | Inox |
| Greutate | 0.75 kg |
| Inaltime | 19.00 cm |
| Latime | 10.00 cm |
| Adancime | 10.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Router Wireless Mercusys MW305R; Wi-Fi, Single-Band
HPE Aruba Networking AP-MNT-D Campus AP Type D Solid Surface


Nu există recenzii încă.