Disponibilitate:
100 în stoc
270.99 lei
100 în stoc
| Functie anulare | Da |
|---|---|
| Functie reincalzire | Da |
| Capacitate felii | 2 |
| Funcție decongelare | Da |
| Panou control | Mecanic |
| Functii | Decongelare |
| Material carcasă | Inox |
| Putere prăjitor pâine | 850W |
| Accesorii incluse prajitor paine | Tavita pentru firimituri detasabila |
| Trepte de rumenire | 7 |
| Greutate | 1.30 kg |
| Inaltime | 19.00 cm |
| Latime | 15.60 cm |
| Adancime | 28.10 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
PRELUNGITOR SPACER, Schuko x 3, conectare prin Schuko (T),Type-C x1,
Mouse gaming Serioux Tobis, Senzor Sunplus 192, 1000-6400 DPI, switch
SSD Kingston SKC3000S/512G, 512GB, M2 , PCIe 4.0
SSD Adata SU630, 240GB, 2.5", SATA III

Nu există recenzii încă.