- Nu poți să adaugi „CUPTOR INCORPORABIL HEINNER HBO-V659GCD-GBK” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Disponibilitate:
42 în stoc
568.99 lei
42 în stoc
| Tip multicooker | Cu presiune |
|---|---|
| Vas | Antiaderent, 3.8L |
| Capacitate | 3.8L |
| Temporizator | 24h |
| Tip control | Touch |
| Accesorii incluse | Lingura pentru orez Lingura pentru supa Pahar gradat |
| Functii | Afisaj LED 14 programe de preparare Program preparare manuala Sistem de siguranta Timer 24H |
| Greutate | 6.10 kg |
| Inaltime | 32.00 cm |
| Latime | 33.00 cm |
| Adancime | 31.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |








Nu există recenzii încă.