Disponibilitate:
100 în stoc
280.00 lei
100 în stoc
| Tip mixer | Cu bol |
|---|---|
| Accesorii | Carlig |
| Capacitate bol | 2.5L |
| Material bol | Plastic |
| Putere mixer | 300W |
| Numar viteze | Turbo |
| Greutate | 2.13 kg |
| Inaltime | 34.10 cm |
| Latime | 21.30 cm |
| Adancime | 30.20 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Toner Xerox 106R03773, black, 3000 pagini, pentru WorkCentre 3330/3335/3345
Cantar de baie Heinner SoftSilver 180 HBS-180SS, platforma din inox, 



Nu există recenzii încă.